КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Яким соціологічним компаніям Ви схильні довіряти найбільше?

Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»  16–21 жовтня 2014 року провів  опитування експертів, аналітиків, громадських діячів та журналістів «Виборча кампанія-2014: погляд експертів». Усього отримано 74  відповіді.

Одне з питань, яке ставилося експертам, стосувалося довіри соціологічним компаніям.

На другому місці по ступеню довіри - КМІС

Конференція: Бідність в Україні: нові виклики, ризики, тенденції

20 листопада 2014 року у конференц-залі Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України пройшла Відкрита панельна дискусія «Бідність в Україні: нові виклики, ризики, тенденції».

Інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України спільно з Програмою Розвитку ООН в Україні ініціюють проведення низки заходів для обговорення проблем, пов’язаних з виникненням нових форм та проявів бідності в Україні.

Третина жителів окупованого Донбасу вважають, що жити там уже нестерпно

24 листопада 2014 р. відбулася презентація даних дослідження КМІС на замовлення Фонду Р.Ахметова щодо потреб жителів Донбасу.

У презентації взяли участь генеральний директор КМІС В.Паніотто, виконавчий директор КМІС Н.Харченко та науковий співробітник КМІС Д.Пирогова

Прес-конференція на тему: "Національний банк соціологічних даних - що він дасть Україні?"

Запрошуємо на прес-конференцію "Національний банк соціологічних даних - що він дасть Україні?", яка буде проходити 18 грудня об 11.30 в інформагенції УНІАН (вул.Хрещатик,4)

Яндекс.Метрика