КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Як змінювалося ставлення населення України до Росії та населення Росії до України з квітня 2008 до травня 2016

Як показує останнє дослідження КМІС, думки українців щодо Росії поділилися майже навпіл: однакова кількість тих, хто добре ставиться до Росії (42%) та тих, хто ставиться погано (43%), різниця статистично не значуща. До росіян (мешканців Росії) позитивно ставиться 67%, а до керівництва Росії – 8% українців. Згідно даних паралельного дослідження КМІС та Левада-Центру, ставлення українців до Росії та росіян до України покращилося. Проте, ставлення українців до Росії залишається кращим, ніж ставлення росіян до України. 

70% жителів Донбасу вірять, що протягом 10 років регіон буде відновлений - КМІС

6 липня відбувся Круглий стіл, на якому генеральний директор КМІС Володимир Паніотто та молодший науковий співробітник КМІС Марина Шпікер презентували дані репрезентативного соціологічного дослідження в Донецькій області, проведеного КМІС на замовлення Гуманитарного штабу "Допоможемо".

Самопочуття мешканців України у травні 2016 року: економічні негаразди і щастя попри все

У травні 2016 року середнє значення ІСБ становило -59, тоді як індивідуальне благополуччя було оцінено значно вище – на рівні -8 балів.  Така велика різниця у показниках показує, що, попри усі негаразди, українці в середньому набагато більше задоволені власним життям, ніж життям країни. 

Україна -25: досягнення та поразки

Дані спільного дослідження КМІС та Фонду "Демократичні ініціатиіви" імені Ілька Кучеріва

Якби референдум за незалежність України відбувався у серпні 2016 року, за акт про незалежність проголосували б 87%  серед тих, хто взяв би у ньому участь – результат, аналогічний отриманому в  опитуванні КМІС напередодні референдуму 1991 року (89%). Водночас ці результати істотно кращі, ніж були в опитуваннях  2006 і  2011 рр.  (у 2006 р. 70% – «за» незалежність, 30% – «проти»; у 2011 р. – відповідно, 67% і 33%).

Яндекс.Метрика Google+