КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Електоральні настрої населення округу №83 (м. Івано-Франківськ): Вибори до Верховної Ради України

Якби вибори до Верховної Ради України за мажоритарною системою відбувалися в середині жовтня, то з усіх жителів округу віком від 18 років серед запропонованого списку кандидатів 25,6%  проголосували б за кандидата від партії «Блок Петра Порошенка» О. Шевченка, 12,6% – за кандидата від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» А. Грималюка, 12,6% – за кандидата від партії «Сила людей» П. Шкутяка, 4,8% – за кандидата від партії «Самопоміч» В. Друка...

Оцінка керівництвом Окружних виборчих комісій підготовки і особливостей проведення дострокових парламентських виборів 2014 року

15 жовтня 2014 р. в УНІАН відбудася прес-конференція на тему: "Оцінка керівництвом Окружних виборчих комісій підготовки і особливостей проведення дострокових парламентських виборів 2014 року". У взяли участь: Володимир Паніотто, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології, професор кафедри соціології Університету «Києво-Могилянська Академія»; Назар Бойко, керівник Моніторингово-аналітичної групи «ЦИФРА», та Андрій Кашин, науковий співробітник Київського міжнародного інституту соціології.

З 30 вересня по 8 жовтня 2014 р. Київський міжнародний інститут соціології та МАГ «ЦИФРА» провели опитування керівного складу Окружних виборчих комісій. Вперше були опитані голови, заступники голів, секретарі ОВК на предмет їх оцінки виборчого процесу. В рамках дослідження на запитання відповіли 414 респондентів з усіх областей України та міста Києва, що представляють майже всі виборчі округи України. Дані збиралися за допомогою опитування методом самозаповнення (273 анкети) та опитування з використанням методу телефонного інтерв’ю (141 інтерв’ю).

Чого не вистачає жителям Донбасу в зоні АТО?

21 жовтня в готелі "Опера" проходила презентація результатів дослідженння КМІС на замовлення Фонду Рената Ахметова "Чого не вистачає жителям Донбасу в зоні АТО?"

Електоральні наміри виборців щодо виборів до Верховної Ради

У парламентських виборах 26 жовтня 2014 планують брати участь безумовно 55% опитаних,  ще 24%  не виключають таку можливість (з них скоріше так – 19%, скоріше ні – 5%), 20% точно не прийдуть. 

Яндекс.Метрика