КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Дослідження корупції в Україні (ВІДЕО)

Презентуємо інформаційний відеоролік, зроблений за основними результатами дослідження "Стан корупції в Україні". Дослідження проводилося Київським міжнародним інститутом соціології восени 2015 року.

Рівень підтримки політичних партій на виборах до Верховної Ради: Вересень 2016 року
  • Якби парламентські вибори відбулися наприкінці вересня, до парламенту за партійними списками пройшли б представники сімох політичних сил.
  • Більшу підтримку, ніж інші партії, отримали б ВО «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка» та «Опозиційний блок».
  • За останні півроку підтримка ВО «Батьківщина» дещо знизилася, підтримка «Блоку Петра Порошенка» такою ж мірою зросла.
  • За цей же час підтримка «Опозиційного блоку», «Об’єднання «Самопоміч», Радикальної партії О. Ляшка та партії «Громадянська позиція»  практично не змінилася.
КМІС починає другу хвилю проекту GATS

З жовтня 2016 року Київська Міжнародний інститут соціології починає другу хвилю міжнародного проекту «Глобальне опитування дорослого населення про споживання тютюнових виробів» (The Global Adult Tobacco Survey - GATS) в Україні.

Це повторне дослідження, перша хвиля якого була успішно проведена в 2009/2010 роках. Ці результати вже були широко використані Міністерством для впровадження державної політики.

В Україні дослідження було ініційовано Міністерством охорони здоров'я України та реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я та Центрів контролю і профілактики захворювань. Організаційну та дослідницьку частину в Україні виконує Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Геополітичні орієнтації жителів України: Європейський Союз, Митний Союз, НАТО (вересень 2016)

За даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у вересні 2016 року, за вступ України до ЄС були готові проголосувати близько половини жителів України: якби референдум з питання, чи вступати Україні до Європейського Союзу проводився на час опитування, 49% жителів України проголосували б за вступ України до ЄС, 25% - проти, і решта 25% - не визначилися, або не брали би участі у голосуванні.

Яндекс.Метрика Google+