КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Населення відмовляється від стаціонарного телефонного зв’язку ще до підняття тарифів

Навесні 2015 року користувачів мобільного зв’язку серед дорослого населення було в 2.3 рази більше, ніж стаціонарного: 89% мешканців України є користувачами мобільного зв’язку, і лише 38% - стаціонарного. Відсоток користувачів стаціонарного зв’язку продовжує падати.

Думки і погляди населення України стосовно методів опору інтервентам / окупантам: Вересень 2015 року

На запитання «Ви згодні або не згодні з тим, що приєднання Криму до Росії у 2014 році є його окупацією?» 77,5% респондентів погодилися з твердженням, 10,8% – не погодилися, а 11,7% не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповісти.

Також на запитання «Яка з цих думок Вам ближча?» щодо подій на Донбасі 79,8% респондентів обрали варіант, що «Дії Росії на Донбасі фактично є військовою інтервенцією – збройним втручанням у внутрішні справи України», 7% обрали варіант «Дії Росії є на Донбасі є допомогою народу Донбасу у його боротьбі за свою незалежність». Ще 13,2% респондентів не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповісти.

Динаміка позитивного ставлення населення України до Росії і населення Росії до України («Кінець нерозділеного кохання українців до Росії»)

Кількість українців, що позитивно ставляться до Росії, вперше за час спостережень приблизно зрівнялося  з кількістю росіян, що позитивно ставляться до України, в усіх попередніх дослідженнях українці краще ставилися до Росії, ніж росіяни до України.

Володимир Паніотто: "Пік негативного ставлення росіян до України припадає на грудень 2014 року"

Виступ Володимира Паніотто на радіо "Ера".

Тема розмови - відносини українців та росіян до Росії та України.

Яндекс.Метрика Google+