КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Стаття в Washington Post за даними КМІС

У номері американської газети The Washington Post за 22 січня 2015 року вийшла стаття "How popular are Putin and Obama in Crimea and Eastern Ukraine?" ("Наскільки популярні Путін і Обама у Криму та Східній України?") за даними КМІС.

Дослідження потреб у гуманітарній допомозі Донецької та Луганської областей

Презентуємо дані чергової хвилі дослідження КМІС, яке проводилося у грудні 2014 року "Дослідження потреб у гуманітарній допомозі Донецької та Луганської областей"

Як змінилося ставлення населення України до Росії та населення Росії до України

Ставлення як українців до Росії, так росіян до України за останні три місяці стало більш негативним. Проте, ставлення українців до Росії все ще залишається більше позитивним, ніж ставлення росіян до України.

Порівняно з вересневим опитуванням кількість позитивно налаштованих до Росії українців дуже суттєво впала – на 9% (з 48% у вересні до майже 37% – у грудні). Значно зросла частка негативно налаштованих до Росії українців (з 41% – у вересні до майже 48% – у грудні).

Дослідження КМІС у німецькій пресі

На сайті фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" (Німеччина) надрукували результати дослідження КМІС:  "Поінформованість громадськості щодо жертв нацизму в Україні"

Яндекс.Метрика