KIEV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua
The results of the public opinion survey on violence against children

May 29 at 11:00 in the UNIAN held a press conference to the International Children's Day on the theme: «The results of the public opinion survey on violence against children». The Kiev International Institute of Sociology (KIIS) by order of the Council of Europe Project «Strengthening and protecting children's rights in Ukraine», funded with support from the Government of Norway, conducted a public opinion survey on violence against children.

Vladimir Paniotto and Darina Pirogova presented these studies of the Kiev International Institute of Sociology (KIIS).

 

Як планують відпочивати українці у 2015 році?

Дослідження показало, що станом на середину травня 2015 р., 68% українців не планують відпочивати. Ця кількість збільшилася порівняно з 2014 роком (було 62%). Кількість тих, хто не має можливості кудись поїхати складає 24%. У 2014 таких було 17%, різниця є статистично значущою.

Електоральні настрої населення України, травень 2015

Якби президентські вибори відбувалися наприкінці травня, то з усіх громадян України віком від 18 років – 13,6% проголосували б за Петра Порошенка,  7,2% - за Юлію Тимошенко, 4,2% - за Олега Ляшка, 3,8% - за Андрія Садового, 2,8% - за Анатолія Гриценка, 1,7% - за Дмитра Яроша, 1,6% - за Сергія Тігіпка, 1,5% - за Юрія Бойка, 1,2% - за Олега Тягнибока, за інших кандидатів – загалом  4,9%, 7,8% - планували викреслити всіх кандидатів або попсувати бюлетень, 24,8% - вирішили не брати участь у голосуванні,  і 25%-  не визначилися, за кого голосувати.

Яким інтеграційним напрямком має йти Україна: референдуми щодо вступу до Митного Союзу, Європейського Союзу, НАТО (травень 2015)

За результатами опитування, проведеного наприкінці травня 2015 року, наразі абсолютна більшість жителів України не підтримують ідею вступу України до Митного союзу із Росією, Білоруссю і Казахстаном: якби референдум із питання, чи вступати Україні до Митного Союзу, проводився наприкінці травня 2015 року, 56,8% проголосували би проти вступу, 18,6% - за вступ. Решта 24,7% не визначилися, або не стали би брати участі у голосуванні.

Отож, якби у референдумі з цього питання взяли участь усі ті, хто визначився зі своїм вибором, явка становила би близько 75%, а голоси учасників розділилися б наступним чином: 25% за вступ до Митного союзу, 75% - проти.

Яндекс.Метрика Google+