KIEV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua
People refuse from stationary phones even before phone tariffs increase

In spring of 2015 the percentage of mobile phone users among adult population in Ukraine was 2.3 times higher than the percentage of those who have a stationary (landline) phone: 89% of adults in Ukraine use mobile telecommunication, and only 39% use stationary phones. The percentage of stationary phone users continued to drop.

Думки і погляди населення України стосовно методів опору інтервентам / окупантам: Вересень 2015 року

На запитання «Ви згодні або не згодні з тим, що приєднання Криму до Росії у 2014 році є його окупацією?» 77,5% респондентів погодилися з твердженням, 10,8% – не погодилися, а 11,7% не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповісти.

Також на запитання «Яка з цих думок Вам ближча?» щодо подій на Донбасі 79,8% респондентів обрали варіант, що «Дії Росії на Донбасі фактично є військовою інтервенцією – збройним втручанням у внутрішні справи України», 7% обрали варіант «Дії Росії є на Донбасі є допомогою народу Донбасу у його боротьбі за свою незалежність». Ще 13,2% респондентів не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповісти.

Динаміка позитивного ставлення населення України до Росії і населення Росії до України («Кінець нерозділеного кохання українців до Росії»)

Кількість українців, що позитивно ставляться до Росії, вперше за час спостережень приблизно зрівнялося  з кількістю росіян, що позитивно ставляться до України, в усіх попередніх дослідженнях українці краще ставилися до Росії, ніж росіяни до України.

Володимир Паніотто: "Пік негативного ставлення росіян до України припадає на грудень 2014 року"

Виступ Володимира Паніотто на радіо "Ера".

Тема розмови - відносини українців та росіян до Росії та України.

Яндекс.Метрика Google+