КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

Подключеные фильтры:политические ориентации граждан
 X 
16
октября
2018
Ставлення українців до політики регулювання інформаційної сфери
У вересні 2018 року у досліджені КМІС респондентам було запропоновано відповісти на декілька питань щодо політики регулювання інформаційної сфери держави. В лютому 2018 року ці ж питання досліджувались в опитувані, що проводив КМІС на замовлення ГО «Детектор медіа» «Протидія російській пропаганді та медіаграмотність» 

У вересні 35% опитаних вважали, що в Україні відбувається наступ на свободу слова (цей відсоток дещо збільшився з лютого), 30% - притримувались протилежної думки, що в Україні занадто багато прокремлівських пропагандистських ЗМІ, а держава й суспільство на це слабко реагують (раніше було 33%). Зауважимо, що значній частині респондентів було важко визначитись зі своєю позицією (близько 35% або не змогли вибрати відповідь або відмовились відповідати).

10
октября
2018
Ставлення українців до політичної інформації на українських телеканалах
Найбільший рівень довіри українців до випусків новин на таких каналах як 1+1, ICTV, СТБ, Україна та місцевих телеканалах (33-40%).  Якщо розглядати баланс довіри і недовіри, то першими є ті самі канали, але Україна  поступається місцевим каналом через більш високий рівень недовіри.  Практично для всіх каналів баланс позитивний чи відрізняється від нуля у рамках похибки.  

Найменший баланс довіри до випусків новин на каналах 5-й, Еспрессо, Прямой та NewsOne, кількість тих, хто довіряє приблизно дорівнює кількості тих, хто не довіряє.      

3
октября
2018
Думки і погляди населення України щодо судової реформи: Вересень 2018 року

Євроінтеграційні прагнення населення України і пріоритетність судової реформи після Революції Гідності

  • У разі проведення референдуму щодо вступу до ЄС 47,9% жителів країни проголосували б «за», 25,1% проголосували б «проти», а 11,5% утрималися б і не брали участі в голосуванні. Ще 15,5% респондентів не визначилися або відмовилися відповідати на запитання. Таким чином, 65,7% українців, які б узяли участь у референдумі, проголосували б «за» вступ до Європейського Союзу.
  • На запитання «Чи потребувала судова система реформування після Революції Гідності в 2013-14 році?» 40,5% респондентів відповіли, що «так, і це було одним з найбільш нагальних завдань». Ще 35,2% респондентів обрали варіант «так, але це було не найголовнішим завданням / були інші, більш актуальні реформи». Частка тих, хто вважає, що потреби в реформуванні не було – 4,6%. Ще 19,7% респондентів не визначилися або відмовилися відповідати на запитання.
26
сентября
2018
Рейтинг поддержки партий и политических лидеров: сентябрь 2018

Если бы выборы Президента Украины проходили в сентябре, то из всех граждан Украины в возрасте от 18 лет -

  • 10,6% проголосовали бы за Юлию Тимошенко,
  •  6,5% – за Петра Порошенко,
  •  6,5% – за Владимира Зеленского,
  •  6% – за Анатолия Гриценко,
  •  4,6% – за Святослава Вакарчука
13
сентября
2018
Социально-политическая ситуация в Украине. Презентация данных
Предлагаем ознакомиться с результатами совместного исследования трех исследовательских центров - КМИС, СОЦИС и Центра Разумкова. Опрос проводился в период с 30 августа-9 сентября 2018.

Метод сбора первичной социологической информации - стандартизированное интервью "face-to-face" по месту жительства респондентов. Опрос проводился по выборке, которая представляет взрослое население Украины в целом, по таким признакам как: пол, возраст (от 18 лет), разделение на регионы и тип поселения (город / село). Всего было опрошено 10005 респондентов.
ФИЛЬТР ПО ДАТЕ
Год:
Месяц: