КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

21
березня
2019
Прес-конференція "Національний екзит-пол: президентські вибори 2019"

21 березня 2019 р. Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова на спільній прес-конференції оголосили про старт проекту «Національний екзит-пол 2019». Консорціум, у складі вищезгаданих організацій проведе 31 березня, у день виборів Президента України, опитування на виході з виборчих дільниць.

11
березня
2019
Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні
Соціологічне дослідження було здійснене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» у співпраці з експертами РЄ та Мінрегіоном.
5
березня
2019
Презентація результатів Всеукраїнського соціологічного дослідження щодо децентралізації

4 березня відбулась Презентація результатів Всеукраїнського соціологічного дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування серед населення України та об’єднаних тергромад».

4
лютого
2019
В.Паніотто: Закон про мову краще приймати після виборів, коли рівень довіри до влади ще високий

Велике інтерв'ю з генеральним директором КМІС Володимира Паніотто в інтернет-виданні "Українська правда"

31
січня
2019
Анонс круглого столу "Соціологія і вибори"

1 лютого з 11.00 до 13.00 в інформаційному агентстві Укрінформ відбудеться круглий стіл "Соціологія і вибори" за участі КМІС, Центру Разумкова, групи Рейтинг та ін. Організатори заходу - фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва.

ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць: