КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
 
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

Геополітичні орієнтації громадян України: стале і мінливе останніх років (лютий 2012 - лютий 2015)

Прес-реліз підготовано Юлією Сахно.

З 14 по 24 лютого 2015 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом особистого інтерв'ю опитано 2013 респондентів, що мешкають у 108 населених пунктах усіх областей України (окрім АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

В Донецькій та Луганській областях дослідження проводилося як на територіях, що підконтрольні Україні, так і на територіях, що не підконтрольні. 

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3.3% для показників близьких до 50%, 2.8% — для показників близьких до 25%, 2.0% — для показників близьких до 10%, 1.4% — для показників близьких до 5%

 

Бажаний інтеграційний курс

У лютому 2015 року частка прихильників вступу до Європейського Союзу в Україні суттєво переважала частку прихильників входження до Митного Союзу із Росією, Білоруссю і Казахстаном. За результатами дослідження громадської думки, проведеного КМІС, у лютому курс на вступ до ЄС підтримували 47.2% співгромадян, а вступ до Митного союзу – 12.3%.

Разом із тим, значна частина населення (27.3%) налаштовані і проти приєднання і до ЄС, і до Митного союзу. Вони вважають, що Україна має розвиватися незалежно, не входячи до жодного із цих об’єднань. А ще 13.1% не мають визначеної думки з цього приводу.


Прес-реліз на цю тему можна знайти в розділі Прес-релізи та звіти, або за цим посиланням.


18.3.2015
ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць: