КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
 
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

Думки і погляди населення України стосовно методів опору інтервентам / окупантам: Вересень 2015 року

З 31 серпня по 13 вересня 2015 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів на замовлення громадської організації «Центр стратегічних досліджень»   та "Агенціїі ненасильницьких рішень" опитування громадської думки жителів України. Методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютерних технологій (CATI) за стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому етапі, репрезентативною для населення України віком від 18 років, опитано 1000 респондентів. Опитування відбувалося у всіх регіонах України (крім АР Крим), в т.ч. і на територіях Донецької і Луганської областей, які тимчасово не контролюються владою України.

Статистична похибка вибірки нашого дослідження з ймовірністю 0.95 не перевищує 3.4% (теоретична похибка складає 3.1%, дизайн-ефект – 1.1). Крім статистичної похибки є також систематична похибка за рахунок використання опитування за стаціонарними телефонами, які має менше половини населення, що може додати до похибки ще близько 2%.  Загальна похибка дослідження з ймовірністю 0.95 не перевищує 5.4%.


Сприйняття приєднання Криму до Росії і подій на Донбасі

На запитання «Ви згодні або не згодні з тим, що приєднання Криму до Росії у 2014 році є його окупацією?» 77,5% респондентів погодилися з твердженням, 10,8% – не погодилися, а 11,7% не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповісти.

Також на запитання «Яка з цих думок Вам ближча?» щодо подій на Донбасі 79,8% респондентів обрали варіант, що «Дії Росії на Донбасі фактично є військовою інтервенцією – збройним втручанням у внутрішні справи України», 7% обрали варіант «Дії Росії є на Донбасі є допомогою народу Донбасу у його боротьбі за свою незалежність». Ще 13,2% респондентів не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповісти.

 

Яким діям надають перевагу жителі України у разі іноземної збройної інтервенції / окупації

На запитання «Яким діям Ви б надали перевагу в умовах іноземної збройної інтервенції у Ваше місто чи село?» відповіді респондентів розподілилися таким чином:

  • 23,8% обрали варіант чинити збройний опір,
  • 28,6% –  опиратися шляхом участі в акціях громадянського опору – таких, як демонстрації, протести, марші, бойкоти, страйки, громадянська непокора,
  • 11% – виїхати у більш безпечний регіон України,
  • 3,2% – виїхати за кордон,
  • 13,1% – нічого не робити,
  • 18,4% – не визначилися зі своєю думкою,
  • 1,9% – відмовилися відповісти.

Докладніше

29.9.2015
ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць: