КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

Наслідки вступу України до інтеграційних об'єднань (думки населення за два тижні до Вільнюського саміту)

Протягом 920 листопада 2013 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування громадської думки на замовлення клієнта. Методом інтерв'ю опитано 2011 респондентів, що мешкають в усіх областях України (включно з містом Києвом) та в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

В листопаді цього року 31% українців надали б перевагу тому, щоб наша країна підписала договір про Асоціацію та Зону вільної торгівлі з Європейським союзом і, ставши членом ЄС, мала б з Росією закриті кордони – з візами та митницями. 41% українців надали б перевагу тому, щоб Україна за таких умов не ставала членом ЄС і мала  з Росією відкриті кордони – без віз та митниць. 27% респондентів не змогли визначитись із відповіддю на це питання. 2% відмовились відповідати.

 

39% українців думають, що продукція української промисловості та сільського господарства має більше шансів добре продаватися якщо Україна стане членом Митного союзу з Росією, Білоруссю та Казахстаном. 33% респондентів вважають, що продукція української промисловості та сільського господарства має більше шансів добре продаватися якщо Україна підпише договір про Зону вільної торгівлі з Європейським союзом. 27% респондентів не змогли визначитись із відповіддю на це питання. 1% відмовились відповідати.

 

Додаток

Запитання ставились наступним чином:

Підписання Україною договору про Асоціацію та Зону вільної торгівлі з Європейським Союзом має на меті вступ у перспективі до Європейського Союзу. Вступ до Європейського Союзу вимагає введення віз з країнами, які не є членами цього Союзу, у тому числі з Росією. Чому б Ви надали перевагу?

Щоб Україна підписала договір про Асоціацію та Зону вільної торгівлі і ставши членом Європейського Союзу мала з Росією закриті кордони — з візами та митницями 31.1
Щоб Україна не ставала членом Європейського Союзу і мала з Росією відкриті кордони — без віз та митниць 40.5
ВАЖКО СКАЗАТИ 26.5
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДІ 1.9

 

Як Ви думаєте, у якому випадку у продукції української промисловості та сільського господарства буде більше шансів добре продаватися - якщо Україна підпише договір про Зону вільної торгівлі з Європейським Союзом або вступить у Митний союз з Росією, Білорусією і Казахстаном?

Україна підпише договір про Зону вільної торгівлі з Європейським Союзом 32.6
Якщо вступить у Митний союз з Росією, Білорусією й Казахстаном 38.5
ВАЖКО СКАЗАТИ, НЕ ЗНАЮ 27.4
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДІ 1.4

 


26.11.2013
ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць: