ESC or click to close
Прес-релізи та звіти
Застосовані фільтри:інше
16
вересня
2020
![]() ![]()
Знання і оцінка діяльності Фонду Ріната Ахметова: Червень-липень 2020
З 11 червня по 7 липня 2020 року КМІС провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) всеукраїнське опитування. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України в цілому, а також для окремо Донецької і Луганської областей. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 2400 інтерв'ю, в т.ч. 800 інтерв'ю з жителями Донецької і Луганської областей. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2.3% для України в цілому і 3.5% для Донецької і Луганської областей.
8
вересня
2020
![]() ![]()
Як змінилося споживання електронних сигарет та тютюнових виробів для нагрівання, а також ставлення до їх законодавчого регулювання серед населення України протягом 2017-2020 років
Поширеність куріння електронних сигарет і тютюнових виробів електричного нагрівання (далі - ТВЕН) 2020 року у порівнянні з 2019 роком значно зросла. Серед чоловіків, які є теперішніми курцями сигарет, частка курців електронних сигарет за останній рік збільшилась з 3,9% до 6,4%, а серед жінок цей показник зріс з 5,8% до 13,2% відповідно. Курців ТВЕНів між 2019 та 2020 роками також побільшало – серед чоловіків-курців з 1,5% до 6,1%, а серед жінок-курців – з 3,4% до 10,5%.
26
червня
2020
![]() ![]() ![]() ![]()
Думки і погляди населення України щодо походження коронавірусу і його поширення у світі: Травень-червень 2020 року
Зараз у світі в цілому і в Україні зокрема особлива увага приділяється поширенню фейків, сумнівної інформації, дезінформації з різних тем, зокрема і з питань походження коронавірусу. Для того щоб з'ясувати, наскільки схильні жителі України вірити у конспірологічні версії чи "теорії змови" щодо походження коронавірусу, ми поставили респондентам декілька запитань з цього приводу (крім цього, ці результати можуть ілюструвати, наскільки легко/складо маніпулювати громадською думкою). Найбільше респондентів – кожен третій, 37% – обрали варіант, що коронавірус був «спеціально розроблений і навмисно поширений у світі для зменшення чисельності населення та/чи завдання шкоди окремим країнам». Ще 29% обрали варіант, що коронавірус «зроблений штучно у лабораторії, але його поширення у світі було випадковістю». (Таким чином, 66% респондентів обрали один з двох варіантів, який означає штучне походження коронавірусу.) Обрали варіанти, що коронавірус з’явився природним шляхом і потім поширився на світ – 18%.
18
червня
2020
![]() ![]()
Як українці дотримуються карантинних умов, травень-червень 2020 року
Один із основних способів не заразитися коронавірусом та не наражати на небезпеку інших – залишатися вдома. У цьому дослідженні ми спробували виявити, наскільки українці дотримуються цього принципу після майже 3 місяців карантину. Дослідження показало, що в середньому кожний українець віком 18 років і старший виходив на вулицю приблизно 10 разів на тиждень. Впродовж останнього тижня 90% населення один чи більше разів виходили з дому.
18
травня
2020
![]() ![]() ![]()
Самооцінка щастя населенням України, квітень 2020
Більше половини жителів України вважають себе щасливими. Відповідно до результатів опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, у травні 2020 року щасливими або скоріше щасливими себе відчували 68% жителів України, 14% почувалися частково щасливими, частково ні, і 16% - нещасливими або радше не щасливими. |