КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
 
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

Застосовані фільтри:інтернет та технології
19
листопада
2021
ЯКІ МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ Є НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНИМИ?

Прес-реліз підготовлений менеджеркою проектів КМІС Ольгою Черьомухіною

 

Упродовж 10-15 вересня 2021 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів власне всеукраїнське опитування громадської думки «Омнібус». Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням)  опитано 2002 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%, 2,1% для показників, близьких до 25%, 1,5% - для показників, близьких до 10%, 1,1% - для показників, близьких до 5%.

19
квітня
2021
Які мобільні додатки є найбільш популярними?

Найбільш поширеним засобом для комунікацій є Viber, яким користується 66% опитаних. Другим за популярністю є Мессенджер Фейсбуку – 35%. На третьому-четвертому місцях знаходяться Телеграм (використовують 24% опитаних) та WhatsApp (21%).
Не надто популярним каналом обміну повідомленнями виявився Твіттер, можливості якого для таких цілей використовує лише 6% опитаних. Разом з тим, майже третина українців (27%) не обмінюється повідомленнями з мобільного телефону в жодному з вищезгаданих застосунків.

15
серпня
2018
Звіт КМІС за проектом "Зайнятість через цифрові платформи в Україні. Проблеми та стратегічні перспективи"
Згідно з різними джерелами в 2013–2017 роках Україна посіла перше місце в Європі та четверте місце у світі з зайнятості на цифрових платформах, що вимірюється за сумою фінансових потоків та кількістю завдань, виконаних на таких платформах. Україна також посідає перше місце у світі в «IT-фрилансі». Підраховано, що принаймні 3% української робочої сили задіяні в онлайн роботі. Вісімнадцять відсотків українських офісних працівників уже пробували цифрову роботу і хотіли б повністю перейти на неї; один із двох розглядає це як додаткове джерело доходу.
20
грудня
2017
Українське суспльство за 25 років: динаміка деяких соціальних показників

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) — одна з перших дослідницьких компаній, що з’явилися в незалежній Україні. За 25 років існування КМІС провів тисячі досліджень і накопичив значний об’єм інформації. Зараз КМІС виконує біля 150 проектів на рік. У даному прес-релізі ми презентуємо деякі показники, які характеризують зміни, що відбулися в українському суспільстві за цей період.

Деякі теми досліджень КМІС, які аналізуються протягом багатьох років та презентуються сьогодні, – рівень добробуту, щастя та здоров‘я, геополітичні орієнтації українського суспільства, ставлення населення України до Росії та навпаки, динаміка рівня користування Інтернет, довіра до соціальних інституцій.

6
липня
2017
Динаміка користування Інтернет в Україні: травень 2017

Навесні 2017 року 63% дорослого населення України були користувачами мережі Інтернет. Найбільш популярним є вихід у Інтернет через домашній стаціонарний комп’ютер або ноутбук 54%, хоча сьогодні вже 42% дорослого населення в Україні хоч раз на місяць користуються Інтернетом на мобільних пристроях (перш за все на смартфонах).

ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць: