КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Вийшло третє видання книги Мелвіна Кона
Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив 3-е (електронне) видання книги “СОЦІАЛЬНІ СТРУКТУРИ І ОСОБИСТІСТЬ: дослідження Мелвіна Л. Кона і його співпрацівників” - Переклад з англійської під науковою редакцією В.Є. Хмелька та С.М. Оксамитної – Київ: КМІС, 2017.      Ця книга становить збірку праць, автором яких – або  першим, основним співавтором – є  колишній президент Американської соціологічної асоціації Мелвін Кон,  професор університету Джонса Гопкінса (США), один з провідних соціологів сучасності.
В.Паніотто. Чому українці ставляться до росіян краще, ніж вони до нас
Стаття Володимира Паніотто в інтернет-виданні "Український інтерес", в якій автор аналізує результати спільного дослідження КМІС та Левада-Центру (Росія) щодо ставлення українців до Росії та росіян до України.
Круглий стіл "Вибіркові соціологічні дослідження в Україні: історія та сучасні проблеми. До 70-річча Миколи Чурилова"
14 липня у приміщенні Інституту соціології НАНУ відбувся круглий стіл на честь 70-річного ювілею відомого українського соціолога Миколи Чурилова.
Тема круглого столу - "Вибіркові соціологічні дослідження в Україні: історія та сучасні проблеми. До 70-річча Миколи Чурилова".
На круглому столі були присутні та виступали представники української соціологічної спільноти.
Із доповіддю виступив генеральний директор КМІС Володимир Паніотто.
Самооцінка стану здоров’я населенням України
Київський міжнародний інститут соціології відслідковує динаміку самооцінки стану здоров‘я населенням України починаючи з 1995 року. Як свідчать дані опитувань, протягом останніх двох років рівень здоров’я жителів України лишається практично незмінним: порівняно із 2015 роком дослідження не фіксують ані покращення, ані статистично значимого погіршення у тому, як жителі України оцінюють стан власного здоров’я.
Яндекс.Метрика Google+