КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Тіньова економіка. Результати дослідження 2019 року

Дослідження щодо оцінки розмірів тіньової економіки в Україні проводилося у 2019 році Київським міжнародним інститутом соціології в рамках проекту SHADOW, який фінансується Європейською Комісією за програмою HORIZON 2020 (GA no. 778188).

Завданням проекту є дослідження природи неформальної економіки та тіньових практик на пострадянському просторі.

Чи зростає в Україні рівень антисемітизму? (ВІДЕО)

Вчора, 27 листопада відбулася прес-конференція в Українському кризисному медіа центрі. Тема прес-конференції "Чи зростає в Україні рівень антисемітизму?"

Учасники:

Володимир Паніотто, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології 
Йосип Зісельс, дисидент, правозахисник, виконавчий спів-президент Асоціації єврейських організацій та громад України, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України
В’ячеслав Ліхачов, правозахисник, аналітик Центру прав людини «Зміна» (скайп-включення)
Михайло Міщенко, заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова
Модератор: Олександр Данилюк, керівник Центру оборонних реформ

Чому Україні потрібен перепис населення? Інтерв'ю Володимира Паніотто
Інтерв'ю Володимира Паніотто для українського радіо щодо питання перепису населення в Україні, що планується у 2020 році.
Звернення Соціологічної асоціації України до Уряду України щодо проведення перепису населення України

Уряд України планував проведення перепису населення України у 2020 році, в бюджеті були виділени кошти на перепис; зараз у рамках підготовки до перепису здійснюється пробний перепис у Києві та в одному з ОТГ Київської області. Але із заяв Міністра Кабінета Міністрів Дмитра Дубілета стало відомо, що з метою економії ресурсів перепис планується відмінити, а замість нього вже в цьому році буде здійснена швидка оцінка чисельності населення за допомогою баз даних мобільних операторів, регістрів населення і калібруючих соціологічних досліджень.

Соціологічна асоціація України вітає проведення швидкої оцінки кількості населення України. Разом з тим, оцінка чисельності населення може бути гарним доповненням, але не може бути заміною перепису населення.