КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Індекс результативності російської пропаганди (ВІДЕО)

Представляємо результати дослідження, проведеного Лабораторією соціологічного сприяння інформаційної безпеки, створеній на базі КМІСу.

Вести контр-пропаганду неможливо без оцінки її ефективності. Можна визначити ефективність контр-пропаганди, як зниження результативності російської пропаганди на одиницю витрачених ресурсів. Тому потрібен показник результативності російської пропаганди.

Індекс результативності російської пропаганди, який ми пропонуємо, може стати таким інструментом для оцінки контр-пропагандистської роботи України в тих чи інших регіонах і серед тих чи інших соціальних груп.

Соціально-політична ситуація в Україні: Березень 2015 року

Після виборів найбільше зростають три парламентські партії: Блок Петра Порошенка, Самопоміч і Батьківщина, найбільше падає блок Яценюка.

П.Порошенко, Ю.Тимошенко та А.Садовий – лідери в президентському рейтингу.

Партія "Батьківщина" у порівнянні з останніми виборами до Верховної Ради наростила свою підтримку майже вдвічі, а партія "Самопоміч" – на одну третину.

Жителі України песимистично оцінюють найближче майбутнє і є стриманими оптимістами у довгостроковій перспективі

"Гуманітарна карта Донбасу". Прес-конференція

"89% жителів окупованих територій Донбасу не хочуть залишати своє місце проживання, лише 6% опитаних хотіли б виїхати, але не можуть через ряд обставин" - про це заявила виконавчий директор КМІС Наталя Харченко під час круглого столу «Гуманітарна карта Донбасу: потреби місцевих жителів і переселенців".

Круглий стіл відбувся 30 березня у приміщенні готелю "Опера".

Ставлення до статусу російської мови в Україні

Трохи більше половини населення України – 52% вважають, що російську мову потрібно зробити другою офіційною мовою тільки в тих місцевостях, більшість населення яких цього бажає. Позицію, що російську мову потрібно усунути із офіційного спілкування та позицію, що російську мову потрібно зробити другою державною мовою в Україні підтримують приблизно рівні частки опитаних – 21% та 19% відповідно.

Яндекс.Метрика Google+