КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Маніпуляція даними КМІС у російській пресі!
На російському ресурсі URA.RU вийшла стаття - яскравий приклад маніпуляції даними.
Назва статті - "Большинство граждан Украины готовы уехать в Россию"

Коментар В.І.Паніотто: Мені прислали посилання на статтю в URA.ru з проханням прокоментувати, чи правда це. Ось моя ввідповідь:
"Більшість громадян України готова переїхати до Росії" не відповідають отриманим даним. Питання в анкеті, яке тут цитується, задавалося щодо ставлення до того, що деякі громадяни України працюють у РФ ("Ваше ставлення до того, що громадяни України працюють у РФ?"). Це зовсім не те, що самому хотіти виїхати туди...
Готовність українців до участі в акціях соціального протесту, грудень 2017

За даними опитувань, проведених Київським міжнародним інститутом соціології, у грудні 2017 року в акціях  протесту готові брати участь 40% дорослих жителів України. Порівняно із попередніми роками рівень готовності до участі в акціях соціального протесту спочатку зріс із 43% у грудні 2014 року до 49% у грудні 2016 року, а потім знизився до 40% у грудні 2017 року.

У той же час, зросла частка тих, хто стверджує, що не готові брати участь у будь-яких акціях масового протесту : з 46% у 2016 році до 53% у 2017 році.

Круглий стіл «Вживання тютюну в Україні: що змінилося за останні сім років?». Прес-реліз

14 лютого 2018 року Міністерство охорони здоров’я України, Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Європейському регіоні та в Україні, Київський міжнародний інститут соціології та Національна академія медичних наук України провели круглий стіл, присвячений другому Глобальному опитуванню дорослих щодо вживання тютюну (GATS), проведеного в Україні у 2017 році.

 

Стресові ситуації в житті українців, 2017

Як змінилася ситуація із стресами в житті українців за рік – тема цього прес-релізу.

Згідно з останнім дослідженням КМІС 53% опитаних протягом 2017 року пережили якусь стресову ситуацію. Порівняно із 2016 роком їх кількість зменшилася на 5 процентних пунктів (у 2016 р. було 58%). Порівняно з 2016 р. зменшилася кількість тих, хто пережив хворобу близьких, смерть близьких та втратив віру в людей. 

Кількість тих, хто не пережив жодної стресової ситуації збільшилася на 5 процентних пункти (було 37% у 2016, стало 42% - у 2017).