КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
 
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

ІНДЕКС ЩАСТЯ: В СВІТІ ТА В УКРАЇНІ

Прес-реліз підготувала практикантка КМІС Ольга Черьомухіна


Дослідження, про яке йдеться, проводиться асоціацією незалежних дослідницьких агентствGallup International з 1947 року в 42 країнах світу, зокрема певний час і в Україні. На усьому пострадянському просторі представником цієї асоціації є дослідницький холдинг Ромир, а в Україні  в цьому році це дослідження провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) спільно з Фондом «Демократичні ініціативи»[1]

 
Коментар генерального директора КМІС В.І.Паніотто дивіться на YouTube-каналі КМІС
 
 
 

[1] Польовий етап в Україні здійснював КМІС, опитування проведено на початку грудня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted  telephone  interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 1000 інтерв'ю.   Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3,5%.

 

В цьому дослідженні індекс щастя розраховується як відсоток тих, хто вважає себе щасливим, мінус відсоток тих, хто вважає себе нещасливим.

Опитування проведено на початку грудня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted  telephone  interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 1000 інтерв'ю.   Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3,5%.

 

Докладніше


14.1.2021
ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць: