КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

21
марта
2020
Пішла з життя Ірина Бекешкіна

Київський міжнародний інститут соціології з сумом повідомляє про те, що пішла з життя Ірина Бекешкіна, наш багаторічний друг і партнер. Ірина була, ймовірно, найвідомішим українським соціологом, "медійною зіркою", вона поєднувала здатності соціолога і журналіста. Принципова громадянська позиція і чесність Ірини гарантували довіру людей до результатів тих проектів, в яких вона брала участь. Вона була еталоном, на який орієнтувалися багато людей і її активна пропагандистська робота підтримувала довіру населення до соціологічних досліджень. Висловлюємо наші співчуття рідним і колегам з Демократичних ініціатив.

17
марта
2020
Фонд "Демократичні ініціативи" уклав посібник для журналістів
Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва уклав  посібник для журналістів та всіх, хто працює з соціологічними даними, пропонуючи низку методичних матеріалів українських соціологів.
Серед авторів - співробітники КМІСу, Центру Разумкова, Інституту соціології НАН України та ін.
16
марта
2020
ДУМКИ І ПОГЛЯДИ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ЩОДО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я: СІЧЕНЬ 2020

Опитування було проведене Київським міжнародним інститутом соціології протягом січня 2020 року. Польовий етап тривав з 18 по 26 січня. 

Для опитування була розроблена стратифікована випадкова 3-ступенева з квотним відбором на останньому ступені. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (18+ років) України. 

У Донецькій та Луганській областях опитування проводилося тільки на території, яка контролюється українською владою.

Всього було опитано 1200 респондентів, які проживають у всіх областях України та в м. Києві (крім АР Крим). Опитування проводилося методом особистих інтерв'ю з використанням планшетів (САРІ).

25
февраля
2020
Динаміка рейтингу підтримки політичних лідерів і партій порівняно з президентськими і парламентськими виборами 2019 року

Найбільшу підтримку серед населення має В. Зеленський, за якого готові голосувати 44,2% серед тих, хто визначився зі своїм вибором (+14% порівняно з 2019 роком). Друге-третє місця ділять Ю. Бойко (13,1%, порівняно з 2019 роком +1,4%) і П. Порошенко (11,6%, порівняно з 2019 роком -4,3%).

24
февраля
2020
Презентація результатів дослідження «Індекс Здоров’я. Україна» – 2019

Київ, 26 лютого 2020 р. – В Українському кризовому медіа-центрі відбулася презентація результатів дослідження «Індекс здоров’я. Україна» за 2019 рік. Дослідження започатковано Міжнародним фондом «Відродження», Київським міжнародним інститутом соціології та Школою охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія». Його мета – визначити фактичний рівень задоволеності громадян України медичною допомогою, а також їхній досвід і поведінку в питаннях, що пов’язані із здоров’ям. Дослідження проводиться четвертий рік поспіль і дозволяє простежити зміни у досвіді, сприйнятті та ставленні українців до окремих складових медичної реформи. 

ФИЛЬТР ПО ДАТЕ
Год:
Месяц: