КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

Последствия присоединения Украины к интеграционным объединениям (мнения населения за две недели до Вильнюсского саммита)

Протягом 920 листопада 2013 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування громадської думки на замовлення клієнта. Методом інтерв'ю опитано 2011 респонденти, що мешкають в усіх областях України (включно з містом Києвом) та в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

В ноябре этого года 31% украинцев отдали предпочтение тому, чтобы наша страна подписала договор об ассоциации и Зоне свободной торговли с Европейским Союзом и, став членом ЕС, имела с Россией закрытые границы – с визами и таможнями. 41% украинцев предпочли бы чтобы Украина в таких условиях не становилась членом ЕС и имела с Россией открытые границы – без виз и таможен. 27% респондентов не смогли определиться с ответом на этот вопрос. 2% отказались отвечать.

 

39% українців думають, що продукція української промисловості та сільського господарства має більше шансів добре продаватися якщо Україна стане членом Митного союзу з Росією, Білоруссю та Казахстаном. 33% респондентів вважають, що продукція української промисловості та сільського господарства має більше шансів добре продаватися якщо Україна підпише договір про Зону вільної торгівлі з Європейським союзом. 27% респондентів не змогли визначитись із відповіддю на це питання. 1% відмовились відповідати.

 

Додаток

Запитання ставились наступним чином:

Підписання Україною договору про Асоціацію та Зону вільної торгівлі з Європейським Союзом має на меті вступ у перспективі до Європейського Союзу. Вступ до Європейського Союзу вимагає введення віз з країнами, які не є членами цього Союзу, у тому числі з Росією. Чому б Ви надали перевагу?

Щоб Україна підписала договір про Асоціацію та Зону вільної торгівлі і ставши членом Європейського Союзу мала з Росією закриті кордони — з візами та митницями 31.1
Щоб Україна не ставала членом Європейського Союзу і мала з Росією відкриті кордони — без віз та митниць 40.5
ВАЖКО СКАЗАТИ 26.5
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДІ 1.9

 

Як Ви думаєте, у якому випадку у продукції української промисловості та сільського господарства буде більше шансів добре продаватися - якщо Україна підпише договір про Зону вільної торгівлі з Європейським Союзом або вступить у Митний союз з Росією, Білорусією і Казахстаном?

Україна підпише договір про Зону вільної торгівлі з Європейським Союзом 32.6
Якщо вступить у Митний союз з Росією, Білорусією й Казахстаном 38.5
ВАЖКО СКАЗАТИ, НЕ ЗНАЮ 27.4
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДІ 1.4

 


26.11.2013
ФИЛЬТР ПО ДАТЕ
Год:
Месяц: