КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
 
office@kiis.com.ua
СПІВПРАЦЯ МІЖ КМІС ТА ISER

Цю угоду про співпрацю укладено між Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Інститутом соціально-економічних досліджень (ISER) Університету Ессекса, Великобританія.

Як інституції, які займаються високоякісними дослідженнями з метою інформування суспільства та стимулювання позитивних змін, КМІС та ISER погоджуються надавати взаємну підтримку та шукати можливості для співпраці. Ми вже мали досвід успішної співпраці в минулому (зокрема, у контексті екзит-полу на виборах до Верховної Ради України 2012 року). У нинішніх обставинах ми визнаємо, що відносини між нашими установами незбалансовані, але ми сподіваємося, що це може змінитися з часом.

Діяльність, що входить до сфери дії цієї угоди, може включати, але не обмежуватися:

  • · безкоштовне запрошення членів іншої установи відвідувати семінари та конференції;
  • · проведення дослідницьких візитів членів іншої установи;
  • · надання порад, коментарів або забезпечення якості, якщо це доцільно;
  • · співпраця над заявками на фінансування чи іншими спільними заходами, що мають взаємну користь.

Ця угода про співпрацю буде діяти протягом початкового періоду в п'ять років

з дати підписання, якщо вона не розірвана за взаємною згодою.

Відновили опитування

Дорогі друзі та колеги,

Київський міжнародний інститут соціології відновив свою роботу і повернувся до проведення досліджень задля забезпечення суспільства якісною та надійною інформацією.

Ми відкриті до обговорення запитів на проведення телефонних або онлайн опитувань, фокус-групових дискусій чи глибинних інтерв’ю. Також ми можемо проводити опитування у форматі особистих інтерв'ю в окремих регіонах та населених пунктах.

Ми відновили телефонний Омнібус, вся актуальна інформація про вартість та графік найближчої хвилі доступна тут на нашому сайті.

Звертайтеся до нас із вашими потребами в інформації, і ми запропонуємо вам найкращі і найдоступніші шляхи її збирання.

Контакти:

Наталя Харченко <nat.kharchenko@gmail.com>, 050 43 000 63

Вікторія Захожа <victoria@kiis.com.ua>, 050 650 3935

 

Бажаємо усім миру та безпеки!

Команда КМІС

8 И 9 МАЯ. СОЦИОЛОГ ПАНИОТТО РАССКАЗАЛ, КАК ИЗМЕНИЛОСЬ ОТНОШЕНИЕ УКРАИНЦЕВ К ЭТИМ ДВУМ ДАТАМ, И ОБЪЯСНИЛ ПОЧЕМУ — ИНТЕРВЬЮ НВ

Владимир Паниотто, гендиректор Киевского международного института социологии, объясняет, чем отличается отношение ко Дню победы у украинцев и россиян, и размышляет над тем, как меняет взгляды соотечественников война.

8 и 9 мая Украина будет отмечать годовщину Второй мировой войны, память о которой под влиянием современной российско-украинской войны существенно трансформируется. Тем временем в украинском обществе идет дискуссия о том, какие дать достойные знаки отличия, а один из поданных в Верховную Раду законопроектов предлагает сделать 9 мая Днем Европы, лишив его статуса Дня победы и выходного.

ПОЧЕМУ УКРАИНЦЫ ВЕРЯТ В ПОБЕДУ, А РОССИЯНЕ ЛЮБЯТ ВОЙНУ? ОБЪЯСНЯЕТ СОЦИОЛОГ ПАНИОТТО

Войну против Украины, которую в Кремле называют "спецоперацией", поддерживают около 80% россиян. Такие настроения там легко сочетаются с публичными заявлениями о "братских народах".

Данные о высокой поддержке "спецоперации" приводит Всероссийский центр изучения общественного мнения (ВЦИОМ). Это государственная структура, очевидно работающая в интересах Кремля.

Впрочем, и независимые аналитические центры дают схожую картину настроений россиян. К примеру, "Левада-Центр" в своем опросе за март показывает, что только 14% россиян не поддерживают действия войск РФ в Украине. Вместе с тем полностью или частично поддерживает вторжение в соседнюю страну 81% опрошенных.

Кроме того, новый опрос фиксирует, что почти 60% граждан РФ негативно относятся к Украине.

Многие годы схожие исследования в партнерстве с "Левада-Центром" проводил Киевский международный институт социологии (КМИС). Его глава Владимир Паниотто говорит, что в этом году опрос провести еще не удалось - помешала война.

В интервью BBC News Украина он также рассказал, почему даже социологи в России поддерживают войну и как кровавое противостояние изменит политический ландшафт обеих стран.