КИЇВСЬКИЙ
МІЖНАРОДНИЙ
ІНСТИТУТ
СОЦІОЛОГІЇ
соціологічні та
маркетингові
дослідження
 
office@kiis.com.ua

ESC or click to close

Ставлення населення Кіровограда до перейменування міста: Квітень 2016 року

Головні результати:

  • Практично всі жителі знають про те, що місто має бути перейменоване. При цьому переважна більшість населення Кіровограда не підтримують перейменування.

  • Серед можливих варіантів назви міста більшість жителів підтримують варіант «Кіровоград».

  • У разі відсутності у списку назв варіанту «Кіровоград» більшість населення (55%) обирають варіант «Єлисаветград». Варіант «Кропивницький» обирають 8%.

  • Якби жителям потрібно було обирати між двома варіантами – «Єлисаветград» і «Кропивницький» – то «Єлисаветград» обрали б 68%, «Кропивницький» – 13%.

  • Переважна більшість населення (82%) не підтримують рекомендацію Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування перейменувати Кіровоград на Кропивницький. Серед тих, хто не підтримує, чверть готові вийти на акції протесту проти такого рішення.

 

З 6 по 11 квітня 2016 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) спільно з Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення громадської організації «Кіровоградське земляцтво» провів опитування громадської думки у м. Кіровоград. Методом особистого інтерв'ю опитано 1000 респондентів за 3-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення міста віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує: 3.1% для показників близьких до 50%, 2,7% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 12%, 1,4% — для показників близьких до 5%.Докладніше

Презентацію можна подивитись за цим посиланням


18.4.2016
ФІЛЬТР ЗА ДАТОЮ
Рік:
Місяць: