База даних досліджень корупції в Україні

english version     
   Про проект      База досліджень      Контакти      Реєстрація      Ввійти


Про проект


Починаючи з 1991 року різними організаціями в Україні зібраний і продовжує збиратися значний обсяг соціальних даних стосовно корупції. На жаль, в реальності ці дані переважно використовуються лише тими, хто їх зібрав. Інформація про раніше проведені дослідження дуже часто виявляється недоступною для зацікавлених і нерідко втрачається. Не дивно, що нові дослідження часто плануються без врахування вже проведених, їхніх переваг та помилок. Відповідно, типовою є ситуація, коли різні дослідження використовують різні індикатори, що стає на заваді вивченню динаміки процесів.

«База даних досліджень корупції в Україні» створена для підтримки незалежного громадського моніторингу і має на меті сприяння:
  • представництву та захисту громадських інтересів в пріоритетних сферах боротьби з корупцією, що були визначені Урядом України у програмі співробітництва із Корпорацією "Виклики тисячоліття» (MCC - Millennium Challenge Corporation).
  • вільному використанню накопиченої інформації українською та міжнародною громадськістю (державними органами, міжнародними центрами, неурядовими організаціями, що мають програми боротьби з корупцією, науковцями, студентами, ЗМІ тощо);
  • посиленню координації програм боротьби з корупцією в Україні;
  • плануванню подальших досліджень з врахуванням існуючої інформації.
Всі дані надаються користувачам безкоштовно (крім випадків вимоги передачі даних у нестандартному вигляді, що вимагатиме перекодування, експорту чи інших додаткових видів роботи співробітників Банку даних).

«База даних досліджень з проблеми корупції в Україні» підтримується Відкритим банком соціальних даних.

Шановні колеги, запрошуємо Вас до співпраці в рамках даного проекту. Ми охоче розмістимо матеріали Ваших досліджень на цьому сайті.

Створення цієї бази стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з Міжнародного розвитку (АМР США), Корпорацію Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI). Зміст матеріалів сайту є виключно відповідальністю авторів досліджень та не обов’язково відображає погляди MSI, АМР США, МСС та уряду США.

База даних не є повною і постійно оновлюється та доповнюється.

Контакти