KIEV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua
Володимир Паніотто на телеканалі ZIK у програмі «Гра у класику»
27 листопада на телеканалі ZIK у програмі «Гра у класику»  Володимир Паніотто та Ірина Бекешкіна  відповідали на питання журналіста Сергія Рахманіна про взаємовідносини політики і соціології
Інтерв'ю Володимира Паніотто інтернет-виданню Главком
Інтерв'ю Володимира Паніотто інтернет-виданню Главком "Соціолог Володимир Паніотто: Є відносно чесні способи маніпуляцій з політичними рейтингами"
Презентація результатів всеукраїнського дослідження «Індекс Здоров’я. Україна»
8 грудня у приміщенні Українського кризового медіа-центру відбулась презентація Індексу здоров'я 2017 року. Були представлені результати дослідження 2017 року у порівнянні з даними 2016 року. Збір даних дослідження проводив Київський міжнародний інститут соціології.
У прес-конференції взяли участь організатори дослідження та провідні експерти у сфері охорони здоров'я, які прокоментували основні знахідки дослідження. 

У заході приймала участь заступник директора КМІС Вікторія Захожа.
Анонс прес-конференції: "Українське суспільство за 25 років: динаміка деяких соціальних показників. До 25-річчя Київського міжнародного інституту соціології"

Шановні пані та панове! 

Запрошуємо вас на конференцію, присвячену 25-річчюКиївського міжнародного інституту соціології"

"Українське суспільство за 25 років: динаміка деяких соціальних показників. До 25-річчя Київського міжнародного інституту соціології"

Початок прес-конференції о 12.00 у Готелі RadissonBluHotel (вул. Братська 17-19) у конференц-залі №3, 2й поверх.