KIEV
INTERNATIONAL
INSTITUTE of
SOCIOLOGY
sociological and
marketing
research
tel. 537-3376
office@kiis.com.ua
Україна -25: досягнення та поразки

Дані спільного дослідження КМІС та Фонду "Демократичні ініціатиіви" імені Ілька Кучеріва

Якби референдум за незалежність України відбувався у серпні 2016 року, за акт про незалежність проголосували б 87%  серед тих, хто взяв би у ньому участь – результат, аналогічний отриманому в  опитуванні КМІС напередодні референдуму 1991 року (89%). Водночас ці результати істотно кращі, ніж були в опитуваннях  2006 і  2011 рр.  (у 2006 р. 70% – «за» незалежність, 30% – «проти»; у 2011 р. – відповідно, 67% і 33%).

The study of corruption in Ukraine (VIDEO)
Presenting the information video, made on the main results of the study "Corruption in Ukraine". The study was conducted by the Kiev International Institute of Sociology in the autumn of 2015.
Рівень підтримки політичних партій на виборах до Верховної Ради: Вересень 2016 року
  • Якби парламентські вибори відбулися наприкінці вересня, до парламенту за партійними списками пройшли б представники сімох політичних сил.
  • Більшу підтримку, ніж інші партії, отримали б ВО «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка» та «Опозиційний блок».
  • За останні півроку підтримка ВО «Батьківщина» дещо знизилася, підтримка «Блоку Петра Порошенка» такою ж мірою зросла.
  • За цей же час підтримка «Опозиційного блоку», «Об’єднання «Самопоміч», Радикальної партії О. Ляшка та партії «Громадянська позиція»  практично не змінилася.
КМІС починає другу хвилю проекту GATS

З жовтня 2016 року Київська Міжнародний інститут соціології починає другу хвилю міжнародного проекту «Глобальне опитування дорослого населення про споживання тютюнових виробів» (The Global Adult Tobacco Survey - GATS) в Україні.

Це повторне дослідження, перша хвиля якого була успішно проведена в 2009/2010 роках. Ці результати вже були широко використані Міністерством для впровадження державної політики.

В Україні дослідження було ініційовано Міністерством охорони здоров'я України та реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я та Центрів контролю і профілактики захворювань. Організаційну та дослідницьку частину в Україні виконує Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Яндекс.Метрика Google+