КИЕВСКИЙ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ИНСТИТУТ
СОЦИОЛОГИИ
социологические и
маркетинговые
исследования
тел. 537-3376
office@kiis.com.ua
Уровень поддержки политических партий на выборах в Верховную Раду: сентябрь 2016
  • Якби парламентські вибори відбулися наприкінці вересня, до парламенту за партійними списками пройшли б представники сімох політичних сил.
  • Більшу підтримку, ніж інші партії, отримали б ВО «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка» та «Опозиційний блок».
  • За останні півроку підтримка ВО «Батьківщина» дещо знизилася, підтримка «Блоку Петра Порошенка» такою ж мірою зросла.
  • За цей же час підтримка «Опозиційного блоку», «Об’єднання «Самопоміч», Радикальної партії О. Ляшка та партії «Громадянська позиція»  практично не змінилася.
КМИС начинает вторую волну проекта GATS
С октября 2016 года Киевский Международный институт социологии начинает вторую волну международного проекта «Глобальный опрос взрослого населения о потреблении табачных изделий» (The Global Adult Tobacco Survey – GATS) в Украине.
Это повторное исследование, первая волна которого была успешно проведена в 2009/2010 годах.
Эти результаты уже были широко использованы Министерством для внедрения государственной политики.
В Украине исследование было инициировано Министерством здравоохранения Украины и реализуется при поддержке Всемирной организации здравоохранения и Центров контроля и профилактики заболеваний.

Организационную и исследовательскую часть в Украине выполняет Киевский международный институт социологии (КМИС).
Геополітичні орієнтації жителів України: Європейський Союз, Митний Союз, НАТО (вересень 2016)

За даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у вересні 2016 року, за вступ України до ЄС були готові проголосувати близько половини жителів України: якби референдум з питання, чи вступати Україні до Європейського Союзу проводився на час опитування, 49% жителів України проголосували б за вступ України до ЄС, 25% - проти, і решта 25% - не визначилися, або не брали би участі у голосуванні.

Як змінилося ставлення населення України до Росії та населення Росії до України

Ставлення населення України до Росії майже не змінилося, а ставлення населення Росії до України стало гіршим за останні півроку. Якщо в Україні кількість тих, хто добре ставиться до Росії за 5 місяців зменшилося на 2 відсоткових пунктів, що статистично незначуще (42% у травні та 40% у вересні), то в Росії за той самий період – на  13 відсоткових пунктів (39% у травні та 26% у вересні).  Порівняно з травнем 2016 р. в Україні збільшилася кількість тих, хто бажає закритих кордонів та митниць з Росією (було 44% стало 48%). В Росії теж за цей період збільшилася кількість тих, хто бажає закритих кордонів та митниць з Україною (було 36% стало 39%)

Яндекс.Метрика Google+